Card Image

ITMA Milano Fuarı

Dünyanın en büyük uluslararası tekstil ve hazır giyim teknolojileri fuarı olan ITMA bu sene İtalya'nın Milano şehrinde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

DEVAMINI OKU
Card Image

DTG Fuarı Bangladeş

Bangladeş’in Dakka şehrinde gerçekleşen fuar pandemi ile birlikte son 3 yıldır ertelenmekteydi.2020 de gerçeleşmesi planlanan fuar 2023 yılının Şubat ayında yoğun katılımcı ve misafirlerin ilgisi altında gerçekleşmiştir.

DEVAMINI OKU
Card Image

2022 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı

Yılı değerlendirme toplantımız bu yılda yüksek katılım oranı , verimli tartışmalar, eğlenceli farkındalık oyunları ve proje ekip çalışmaları ile tamamlanmıştır.

DEVAMINI OKU
Card Image

INDIA ITME 2022

Pandemi sonrası ilk defa gerçekleştirilen , Hindistanın en büyük Tekstil Makineleri fuarı ITME 2022 Aralık ayında Delhi de gerçekleştirilmiştir.

DEVAMINI OKU
Card Image

INDO INTERTEX Fuarı Endonezya

Endonezya’nın Jakarta şehrinde 2022 Ağustos ayında gerçekleştirilen INDO - INTERTEX fuarında ENMOS standı ile yerimizi aldık.

DEVAMINI OKU
Card Image

ITM 2022 İstanbul

Dünya Tekstil Sektörünün İstanbul Buluşması: Dünya tekstil sektörünü İstanbul’da buluşturan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarları, Teknik Fuarcılık- Tüyap ortaklığı ve TEMSAD (Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği) desteğiyle yapılıyor. ITM Fuarlarına katılan 1000’ den fazla tekstil teknolojileri üreticisi firma, son modellerini çalışır olarak sunuyorlar.

DEVAMINI OKU