Firmamız 18 yıllık tecrübesini Türkiye ve yurtdışında pek çok ülkede tekstil terbiye boyahane ve apre bölümlerinde sektöründe ihtiyaç olan çözümler üretmektedir. Boyama makinası kontrol cihazları, kimyasal dozajlama, toz boya otomasyonu, tuz soda çözme ve gönderme sistemleri ile laboratuvar pipetleme makinası standart Enmos ürünleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra özel kimyasal gönderimleri, kontinyu makine otomasyonu, kasar, saf kimyasal, OBA gönderimi gibi özel çözümler ile de piyasada ciddi bir alternatif olmaktadır.

Tekstil Terbiye sektörü branş olarak gerçekten zorlu süreçlere sahip olan boyama prosesinde bir çok değişken parametreye bağımlı, yönetimi zor olan bir işlemdir. Bu noktada uzmanlaşmış kadromuz ve 100 den fazla Dünya referansımız ile firmamızın adını ülkemiz ve Dünya da daha fazla kişiye ulaştırmaya çalışmaktayız.

Yazılım ana branşı ile makine sistemlerine teknolojik , dinamik ve geleceğin ürünü olma şansı tanıyarak , izlenebilir ve kontrol edilebilir bir işletme için çalışmaktadır. Veri toplam ve analiz , raporlama konusunda büyük tecrübeye sahip olan firmamız , 3. Parti yazılımlar ile işbirliği içinde olup, entegrasyon için tüm desteği vermektedir.