2004 yılında kurulan Enmos, Endüstriyel Otomasyon sektöründe yaratıcı çözümler sunmayı ve bu çözümleri yurt içi ve yurt dışında yaymayı amaçlamaktadır. Enmos, zaman ve enerji tasarrufu sağlayan gelişmiş teknolojilerle daha akıllı bir gelecek vizyonunu tutku ile takip eden bir kuruluştur.

Amacımız, işinin doğasını geliştirerek, endüstrimizin performansını ve üretkenliğini artırarak işletmenin gelişimine ve dolayısıyla günlük hayatımıza katkıda bulunmaktır.

Birincil iş alanı olan otomasyon ürünlerini bugüne kadar Tekstil Terbiye sektörüne en iyi şekilde yansıtmış, tekstil boyahane ve laboratuvar otomasyonunda birçok ilke imza atmıştır. Enmos, tüm ürün gamı ile boyama kontrol cihazları, sensörler ve mekatronik sistem makinaları ile pazardaki yerini ve çözüm ortaklığını yıllardır müşterilerine ve sektöre kanıtlamaktadır. 

Firmamız teknolojik donanım ve yazılım sistemleri ile gelecekteki otomasyon ihtiyaçlarına bugünden çözümler sunmaktadır. Amacımız hızlı ilerleyen teknolojiyi takip ederek her zaman en güncel ve verimli sistemlerin endüstrimize ve ülkemize kazandırılmasını sağlamaktır.

Müşterilerimize ilk defasında ve her defasında istediği standartta ve zamanda, en yeni teknolojiyle çözümler sunmak ve müşteri beklentilerinin de üzerinde kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak bizler için asıl olan değerdir.

Enmos Endüstriyel Otomasyon Elektronik İmalat San. Tic A.Ş. unvanı ile İstanbul Genel Merkezi'nde, endüstriyel otomasyon alanında üretim, tasarım, satış, uygulama, eğitim, servis ve bakım bölümleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.