Neden ENMOS’ta Kariyer?

Yenilikçi fikirler bir araya geldiğinde, her biri diğerine ilham kaynağı olur. Ortak kültürümüz de bunun bir sonucudur. Fikirlerimizi paylaşarak, düşüncelerimizi dile getirerek, geri bildirim vererek ve birbirimize destek olarak daha etkin çalışıyor ve daha iyi sonuçlar elde ediyoruz.

Çalışanlarımız uzun vadeli başarımızda en önemli değerlerimizdir.

Çalışanlarımızın seçiminde farklı disiplinlerden gelen yetkin özelliklere sahip kişiler olmalarına özen gösteririz. Bu çerçevede, yeni fikirler, ENMOS’un müşterilerine yaratıcı çözümler sağlamasına yardımcı olur. Biz, destekleyici ve birçok disiplin içeren bu ortamı benzersiz yaklaşımlarımız sayesinde yaratıyoruz ve bu bizim neden ENMOS olduğumuzu açıklamaktadır.

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.